+420777754770
info@kvark.eu
U Lučního jezu 11
České Budějovice

Ocelové konstrukce – zámečnictví

Vrata – brány

Dodáváme a montujeme posuvná vrata a křídlové brány. Na přání zákazníka lze osadit automatickými dálkově ovládanými pohony. Nabízíme standardní povrchové úpravy jako žárové zinkování, práškové lakování atd.

Zábradlí – schodiště – balkóny

Zakázková výroba a montáž zábradlí a schodiště pro interiér a exteriér. Svým zákazníkům nabízíme i stavebnicové systémy těchto konstrukcí. V převážné většině se jedná o výrobky z nerezové oceli nebo povrchově upravené černé oceli. V rámci subdodávky lze dodat vč. prvků ze dřeva, skla nebo přírodního kamene. Zejména se jedná nástupní desky schodiště nebo výplň zábradlí.

Oplocení

Dodáváme a montujeme prvky oplocení ze svařovaných ocelových rámů, svařovaných panelů, sítí a čtyřhraného pletiva. Součástí zakázky jsou dle přání zákazníka podhrabové desky, plotovky, stínící prvky atd. Povrchové úpravy lze přizpůsobit dle zvoleného materiálu.

Ocelové konstrukce

Do dnešního dne jsme realizovali dodávky různých ocelových konstrukcí pro široké spektrum využití. Jedná se například o výrobu ocelových prvků ocelového nosného pilíře mostu, podpěrných ocelových sloupů lávek, konstrukcí zasřešení bazénů, stabilizačních táhel, hliníkových konstrukcí skleníků, čistících nerezových košů, ocelových konstrukcí dopravníků, atd.